Gönderen Konu: karaköy genelevi  (Okunma sayısı 30945 defa)

Çevrimdışı korkulucocuk

• Yeni üye
  • *
karaköy genelevi
« : Ağustos 03, 2012, 10:30:22 öö »
Öncelikle hepnıze selam olsun merhaba...abilerim tam 26 gun önce karaköy genel evınde korunmasız bir ilişkim oldu ilişki bitiminde elımı yıkadım penısıme su tuttum ...aradan 13 gun gectı çok yuksek ates gece terlemesı ıshal başladı çok kortum ıshal ateş bıttı gece terlemesı devam ederken net e gırdım aıds belırtılerıne baktım gece terlemesı vardı sımdık canım abılerım bı takım sorularım olcak....prezervatifte ki minik delikten vırus kapılırmı? veya tras deligi(kıl dibinden)vırus gecermi? 17.de alınan combı sonucu 90 da degısırmı?...17.nci gün Mavi laba gittim vıdas hıv duo ultra combo yaptırdım  YINE HIV VE TAM CYBH HIV TESTIM ANTİJEN 0.00 ANTİKOR 0.07 di doktorlar konuyu kapat teste guven bıdaha teste gerek yok dedı.Bir devlet hastanesinın ıntanıye doktoruna danıstım bu testleri ok dedi testleri yaptırmıssın negatifsin dedi.Kaslarım agrıyor kasık lenf modlarım mısket gibi şiş genelev polısıne gıttım kardesım bu kadınlar haftada ıkı kez zuhrevıye gıdıo ımkan yok dedı halen tatmın olamıyorum bırınız bısey dıyın nedır bu 90.ncı gun akli dengemı yıtırcem ınsanlardan kaçmaya basladım dusun dusun bunalımdayım neolur bısey dıyın abılerım neolur dalga gecmıorum neolur testler yeterlımı ................

Çevrimdışı klebsiella

• Global Moderator
  • Yeni üye
Ynt: karaköy genelevi
« Yanıtla #1 : Ağustos 03, 2012, 10:36:50 öö »
Sakin olmalı ve yaptırdığın test sonuçlarına güvenmelisin.Bazı belirti denilen olaylar psikolojik yaşanıyor Olduğun hiv duo testi dünyadaki en güvenilir testlerden.Tabiki bir anda atamassın bu konuyu kafandan ama sakin olmalısın.

Çevrimdışı yakamoz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ağustos 03, 2012, 11:03:50 öö »
benimde olayım sana benzer bir durum. teslerini yaptır sonuçlar neyi gösteriyorsa onu kabullen bu piskolojiyide atlatabilmek için yardım al bende öyle yapacagım yoksa uyku haram olur insana. geçmiş olsun

Çevrimdışı korkulucocuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : Ağustos 03, 2012, 11:47:36 öö »
Tekrar test olmalimiyim 17.gunde mavilabda hiv ve tum cybh testlerini yaptirdim 90 da hiv testini tekrarlamam gerekirmi pozitife donebilirmi acaba

Çevrimdışı Pasha

• Aktif Üye
  • **
  • Korkma - Korun!!!
« Yanıtla #4 : Ağustos 03, 2012, 01:51:41 ös »
Merhaba,
Öncelikle sakin olmanda yarar var. Kıl diplerinden virüs kapmak çok küçük bir ihtimal. Açık yaralar virüs kapmada en önemli riskler. Ama sen zaten gerekli tetkiklerden geçmişsin ve NEGATIF çıkmış. Yaptırdığın test güvenilirliği en fazla olan teslerden biri. Bu nedenle HIV gibi bir risk görünmüyor. Muhtemelen ilişkiden sonra aklına böyle bir risk olup olmadığı sorusu gelmiş. Bu da psikolojini dağıtmış ve vücudunu çok fazla dinler olmuşsun. Aşırı STRES insanda olmayan hastalıkların bile belirtilerini ortaya çıkarabilir. Bu da sende bu tür belirtilerin ortaya çıkmasına neden olmuş olabilir.
17. Günde NEGATIF, 90. günde POZİTİFE dönmez. Öyle bir vakıa söz konusu olmaz. Bunu bilmelisin!!
Testlerin yeterli..Yine de sıkıntıların devam ederse Psikolojik destek almada yarar var..
Geçmiş olsun..
Hangimiz HIV + Ne Farkeder?

Çevrimdışı korkulucocuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : Ağustos 03, 2012, 02:31:41 ös »
İdrarımda ki yanmalar ve karnımda ağrı ve arasıra ishalim var geceleri çok terliyorum bu kadar belirti yaşarken sakin olamıyorum korkularım her geçen gün artıp büyüyor sizler negatifsin diyorsunuz ama ya bu kadın başkasından aldıysa ve bana bulaştırdıysa offff.

Çevrimdışı Pasha

• Aktif Üye
  • **
  • Korkma - Korun!!!
« Yanıtla #6 : Ağustos 03, 2012, 02:42:06 ös »
Bu kadar yok demeye hala "YA POZİTİFSEM?" diyorsan o halde Psikolojik yardım almaktan başka yapacak bişey yok arkadaşım. Unutma!! Buradakilerin birçoğu pozitif. O halde onlar ne yapsınlar? Bu, öyle tedavisi olmayan bir durum değil. Sadece kronik hastalıklardan biri artık. Düzenli tedavi ile kontrol altında tutulabiliyor bu durum..

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #7 : Ağustos 03, 2012, 09:39:57 ös »
Belirtilerin testindeki negatifi pozitif yapmayacak bosuna ugrasma...
Bu yasadiklarini stresse baglayabiliriz dostum...
Psikoloji denilen sey bozuldumu ilk midede ve bagirsaklarda tepki gosterir sende dogal olarak bunlari yasiyorsun...
Bu arada ufak bir hatirlatma genelevler kontrol ediliyor ama devlet her kadinin basinda beklemiyor...
Arkadasta oldugu gibi bircok  kisiyle prezervatifsizde iliski yasayabiliyorlar....
Bu yuzden prezervatif mutlaka kullanin!!!
Bu Hikayede Pozitif Olan Tek Şey HIV...

Çevrimdışı korkulucocuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ağustos 04, 2012, 09:12:39 öö »
Sanırım haklısınız çok stres var üstümde hatta geceleri bile uykusuz geçiyor bu korku beni yedi bitirdi bazen lanet ediyorum kendime niye böyle bişey yaptım diye

Çevrimdışı Pasha

• Aktif Üye
  • **
  • Korkma - Korun!!!
« Yanıtla #9 : Ağustos 04, 2012, 09:56:17 öö »
Bu normal bir süreç. En kısa zamanda atlatmanı ümit ederim..

Çevrimdışı korkulucocuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ağustos 06, 2012, 09:04:19 ös »
Sagol pasha ama kolay gecmiyor gunler hep aklimin bir kosesinde hep tamam kapatacam konuyu diyorum bir terleme sonra ishal tekrar aciliyor konu.Bisey sorabilirmiyim sen taniyi almadan boyle seyler yasamismiydin.
Cok ozur dileyerek soruyorum cevaplarsan sevinirim.

Çevrimdışı sekerandhiv

• Yeni üye
  • *
    • www.hivlehayat.org
« Yanıtla #11 : Ağustos 07, 2012, 09:20:15 ös »
Dunyada saglıkla ilgili testler ki hıvle ilgili olan testlerde hiv virusunun tespiti veya ona baglı antikor ve antijenlerin tespitine calısılarak teshis konur test yaptırmanın amacı budur dunyada hicbir doktor ki eger universitenin tıpla ilgili bölümünden ön kapısından cıkmıssa mevcut testlerin sonucuna gore teshis koyması normaldir Arkadasım sen negatif cıkmıssın yok eger ben sonuclara guvenmiyorum kesin bende birsey var diyorsan sana tavsiyem bir kabile buyucusuyle konusman cunku modern tıpta eger virus tespit edilememisse yoktur dahada uzerine gitmen sadece senin psikolıjini bozmaya ve burdaki diger suphelenen arkadasların aklını karıstırmaya yarar konuyu kapatıp ki sana tavsiyem tatile falan cık rahatla sende HİV virusu saptanmamıs yani sana mutlu ve saglıklı gunler dilerim
Korku Değil Bilmek Seni Yaşatır!
www.hivlehayat.org

Çevrimdışı korkulucocuk

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : Eylül 16, 2012, 10:18:21 ös »
Bugun 70.gunumdeyim hiv duo ultra testini tekrarlamama gerek var mi sizce 17.gunumde mavi labda yaptirmistim sonucum negatifti ama ishalim ve dilimdeki beyazlik hala devam ediyor korkmaya basladim gece terlemelerim devam ediyor idrar yanmalarim azaldi ama yok olmadi sizce ne yapmaliyim

infectious

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Eylül 16, 2012, 10:23:32 ös »
HIV i tamamen kapatabilirsin. Diğer belirtiler içinde psikoloğa görünmende fayda var.

Çevrimdışı sersem

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #14 : Eylül 16, 2012, 10:43:49 ös »
Bugun 70.gunumdeyim hiv duo ultra testini tekrarlamama gerek var mi sizce 17.gunumde mavi labda yaptirmistim sonucum negatifti ama ishalim ve dilimdeki beyazlik hala devam ediyor korkmaya basladim gece terlemelerim devam ediyor idrar yanmalarim azaldi ama yok olmadi sizce ne yapmaliyim

Senin yasadigin bircok belirtiyi bende yasamistim arkadasim oldugun test dunyadaki en guvenilir test ikincisi testi oldugun mavilaba bende gitmistim bu konuda cok hassaslar ve duyarlilar ucuncusu yasadigin ishali bende yasiyordum ve nedeni stress dostum tipta boyle deniyor

İRRİTABL BAĞIRSAK SENDROMU

Bağırsaklarda veya başka organlarda herhangi bir organik bozukluk yoktur. Yapılan tahlil ve tetkiklerde bir anormallik saptanmaz. Hastalarda dışkılama ve gaz çıkarma ile geçen karın ağrısı, ishal ya da kabızlık gibi bağırsak alışkanlıklarının değişmesi ve karında şişlik ve rahatsızlık hissi vardır. İşte bu şekilde ortaya çıkan ve seyreden hastalığa irritabl bağırsak sendromu denir. Gastroenteroloji kliniğine başvurma nedenleri arasında 1. sıradadır.Bazı hastalarda çok sulu ishal ya da kabızlık görülür. Hastaların bir kısmında ise hem kabızlık hem ishal görülür. Bu hastalıkta inflamasyon olmaz. Önceleri kolitgibi inflamasyonla seyreden hastalık olarak adlandırılmıştır. Fakat bugün bunun yanlış olduğu anlaşılmıştır. Çünkü bu hastalık tehlikeli değildir ve tehlikeli komplikasyonlara yol açmaz. Ama, yaşam kalitesini olumsuz etkiler. İşyeri, okul gibi yerlerde oldukça rahatsız edicidir.

İRRİTABL BAĞIRSAK SENDROMUNUN NEDENLERİ

Sindirim ağızdan başlar ve dışkılama ile sonlanır. İnce bağırsaktan, kolon dediğimiz kalın bağırsağa gelen sindirilmiş besinlerin sıvı ve mineralleri buradan emilir ve dolaşıma katılır. Emilmeyen katı kısım ise kalın bağırsakta birikir. Biriktikten sonra bağırsak duvarı kasları, sinirler ve hormonlar aracılığıyla kasılmaya başar ve dışkılama işlemi gerçekleşir.İrritabl bağırsak sendromunun nedeni, bağırsak duvarındaki kasların en küçük etkideki ya da etkisiz uyaranlarda bile kasılmasıdır. Yemek yeme ve gaz oluşumu sonucu bağırsaklarda aşırı cevaplar gelişir. Bu duruma yol açan neden bilinmiyor. Fakat bu hastalığın ortaya çıkmasında bazı risk faktörlerinin etkili olduğu gösterilmiştir.

İRRİTABL BAĞIRSAK SENDROMUNDA RİSK FAKTÖRLERİ

İrritabl bağırsak sendromu sıklıkla 15-50 yaş arasında görülür. Diğer yaşlarda da görülür fakat daha azdır. Bu yüzden risk faktörlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Ayrıca kadınlarda erkeklere oranla daha sık görülmektedir. Bazı besinler bağırsak hareketlerinde değişmelere yol açar. Kahve, çay, kola, alkol, baharatlı yiyecekler, süt gibi besinler bu soruna yol açabilir. Bazı insanların sindirim sistemi bazı yiyeceklere karşı hassastır. Doktora başvuran kişiler özellikle bir besini yedikten sonra başladığını belirtebilir. Süt, kahve, yağlı yiyecekler, alkol bu besinler arasında sayılabilir. Hastalığa neden olmasalar da şikayetlerin artmasına yol açabilirler.Bazı enfeksiyonlar sırasında hastalığın şikayetleri artabilir. İlaçlar, kadınlarda adet dönemi, psikolojik sorunlar belirtilerin artmasına neden olabilir. Stres, bu hastalarda bağırsak kasılmalarını arttırır ve belirtilerin artmasına neden olur.

İRRİTABL BAĞIRSAK SENDROMUNUN BELİRTİLERİ

Haftada en az üç kere ya da bir günde üç defadan fazla dışkılama şeklindedir. Dışkılama çok sert, pelte şeklinde ve keçi pisliği görünümünde olabilir. Hastalarda kramp şeklinde karın ağrısı görülür. Acil şekilde dışkılama hissi vardır. Dışkılama ya da gaz çıkarma ile rahatlama vardır. Kabızlık veya ishal olabilir. Bazen kabızlık ve ishal birbirini birbirini takip eder. Hastalar şikayetlerinin yemekten sonra veya stres durumunda arttığını belirtir.Dışkılama zamanı ve sıklığı değişmiştir. Dışkılama ile birlikte sümük şeklinde salgı olabilir. Bu hastalıkta kilo kaybı görülmez. Ateş yükselmesi ya da kanama olması bu hastalıkta görülmez. Diğer hastalıklar yönünden araştırılması gerekir.

Ve ayrica emin ol testi negatif olup psikolojik olarak bu belirtiyi yasamayan yok testine guvenmelisin

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #15 : Temmuz 13, 2014, 12:27:24 ös »
Forumun en cok okunan konusu...
Acaba nedendir diye dusundum...
Bu Hikayede Pozitif Olan Tek Şey HIV...

Çevrimdışı hayatbizi61kenara

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #16 : Temmuz 20, 2014, 09:57:41 öö »
harbiden ne çok gideni varmış bu karaköyün, biz poğaçasıyla bilirdik aslında karaköyü (:

Hiv ve Aids

« Yanıtla #16 : Temmuz 20, 2014, 09:57:41 öö »