Gönderen Konu: hıv testi sonucu  (Okunma sayısı 1784 defa)

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
hıv testi sonucu
« : Ocak 19, 2014, 11:30:52 ös »
arkadaşlar iyi geceler 1 yıl önce girmiş olduğum şüpeli ilişkiden sonra dün yaptırdığım anti hiv testi sonuçları
--- iNFEKSIYON SEROLOJISI ----               
HIV COMPT   0,232 NEGATiF   S/CO        < 0.9 Negative
0.9-1.0 Grayzone
>= 1.0 Reaktive

şüpheli ilişkiden 1 yıl sonra yaptırmış olduğum bu teste güvenebilirmiyim tekrar test yaptırmam gerek varmı teşekkür ederim şimdiden...

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
Ynt: hıv testi sonucu
« Yanıtla #1 : Ocak 19, 2014, 11:33:09 ös »
1 sene gecmis testiniz yeterli...
Bu Hikayede Pozitif Olan Tek Şey HIV...

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : Ocak 19, 2014, 11:38:35 ös »
1 sene gecmis testiniz yeterli...

çok teşekkür ederim çabuk yanıtınız için... bundan sonraki ilişkilerimde daha dikkatli olabilmem için önerebileceeğiniz şeyler var mı??

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #3 : Ocak 19, 2014, 11:49:41 ös »
Tek eslilik veya prezevatif...

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : Ocak 19, 2014, 11:55:20 ös »
teşekkür ederim son olarak test sonuçlarını göstermiş olduğum doktor korkmana gerek yok negatifsin dedikten sonra sünnetli olan insanlara daha zor bulaşır dedi kesin değil ama bu şekilde bir görüş var dedi siz bu konuda ne düşünüyorsunuz bu kanıtlanmış bir şey midir yoksa halk arasında gelişen bir söylem midir???

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #5 : Ocak 20, 2014, 06:52:35 öö »
Boyle birsey var ama kesinkez bulasmaz denemez sonucunda korunmak en dogru olani...

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : Ocak 21, 2014, 08:06:06 ös »
negatif sonuç almama rağmen ara sıra kafama takılıyor sizce psikolojik destek alsam atlatabilirmiyim bu durumu??

Çevrimdışı terimci

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #7 : Ocak 21, 2014, 08:14:54 ös »
negatif sonuç almama rağmen ara sıra kafama takılıyor sizce psikolojik destek alsam atlatabilirmiyim bu durumu??

eğer hala kafanıza takıyorsanız size en yakın sağlık kuruluşuna giderek psikiyatrist destek alabilir yada enfeksiyon uzmanına giderek gerekli bilgileri duyduktan sonra rahatlayabilirsiniz

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : Ocak 21, 2014, 08:22:07 ös »
insanın hakikaten değişik bir yapısı var bir yıl sonra hadi yaptırayım deyip evden çıktım yaptırdım negatifi aldım şimdi hala takıntı yapabiliyorum... insanoğlu gerçekten sıkıntılı bir varlık ;D ;D

Çevrimdışı terimci

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #9 : Ocak 22, 2014, 04:01:43 öö »
insanın hakikaten değişik bir yapısı var bir yıl sonra hadi yaptırayım deyip evden çıktım yaptırdım negatifi aldım şimdi hala takıntı yapabiliyorum... insanoğlu gerçekten sıkıntılı bir varlık ;D ;D

bu gayet normal ve insani bir davranış,kafanıza taktığınız için sizi kimse asla yargılamıyor ve yargılaması da yanlış.sadece gerekli ve yeterli cevapları aldığınız zaman konuyu kapatabilmeyi başarmalısınız.

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : Ocak 22, 2014, 03:21:28 ös »

bu gayet normal ve insani bir davranış,kafanıza taktığınız için sizi kimse asla yargılamıyor ve yargılaması da yanlış.sadece gerekli ve yeterli cevapları aldığınız zaman konuyu kapatabilmeyi başarmalısınız.

teşekkür ederim cevaplarınız için... bir daha şüpheli ilişkilere girmemek kaydıyla konuyu sonsuza kadar kapatıyorum... admin gölge arkadaşımızada çok teşekkür ederim kim ne yazıyorsa bıkmadan usanmadan gerekli yanıtları çabuk ve bilimsel doğrultuda cevap veriyor gerçekten büyük bir hizmet ve bizler içinde büyük bir şans bu... bu forumada ilerleyen zamanlarda şüpheli ilişkisinden sonra giren arkadaşlara tavsiyem gerekli günler geçtiğinde uygun testi yaptırmaları ve testten çekinmemeleri... test yaptırmaktan çekinip kendinde belirti aarayan arkadaşlar gerçekten kendilerine yazık ederler... pozitif olan arkadaşlarda ben yakın bir zamanda bu illetin çaresi mutlaka bulunacak... yıllar önce şu anda çok basit gelen hastalıkların çareleri de bilinmiyordu bu sebeple mutlaka bulunacaktır.... foruma giren herkeze selam eder... Allah herkezin yar ve yardımcısı olsun... selametle...

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : Şubat 01, 2014, 05:24:40 ös »
arkadaşlar kusura bakmayın kafama takıldı en iyisi sormak diye düşündüm benim yaptırmış olduğum test eliza mıdır yoksa kart test midir bunu nasıl anlarız teşekkür ederim...

Çevrimdışı frenk01

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : Şubat 01, 2014, 05:58:34 ös »
???

Çevrimdışı terimci

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #13 : Şubat 01, 2014, 07:25:46 ös »
arkadaşlar kusura bakmayın kafama takıldı en iyisi sormak diye düşündüm benim yaptırmış olduğum test eliza mıdır yoksa kart test midir bunu nasıl anlarız teşekkür ederim...

Negatifsin ve kapat konuyu,sorgulama arkadasim

Hiv ve Aids

« Yanıtla #13 : Şubat 01, 2014, 07:25:46 ös »