Gönderen Konu: Sanırım Gidiciyim  (Okunma sayısı 2340 defa)

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
Sanırım Gidiciyim
« : Temmuz 24, 2012, 03:00:52 ös »
Arkadaşlar belirtilerden bıktım.. Son 2 haftadır özellikleri sabahları ağzımda kan tadı var. Tükürdüğümde normal tükürüğün biraz kızılı çıkıyor ağzımdan.. Ben gerçekten gidiciyim sanırım..

Çevrimdışı heads

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sanırım Gidiciyim
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2012, 03:07:20 ös »
Arkadaşım bunun hivle bir alakası yok.Her hastalığın hivle bi ilgisi olcak die bi durumu yok.Korkulcak bisey yok yani.

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2012, 03:08:43 ös »
Arkadaşım bunun hivle bir alakası yok.Her hastalığın hivle bi ilgisi olcak die bi durumu yok.Korkulcak bisey yok yani.

Arkadaş yok ben gidiciyim durduk yere bu kan tadı nerden çıktı şimdi.. Of of..

Çevrimdışı heads

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : Temmuz 24, 2012, 03:12:35 ös »

Arkadasım saçmalama ya.Her belirtinin hivle ne alakası var.Dünyada milyonlarca çeşit hastalık var kendinde belirti arama.

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #4 : Temmuz 24, 2012, 03:22:36 ös »

Arkadasım saçmalama ya.Her belirtinin hivle ne alakası var.Dünyada milyonlarca çeşit hastalık var kendinde belirti arama.,

Kardeş galiba nadir vakayım... Benim işim bitmiş..Bu kadar şey normal deil.. 9 Test var 6 sı combo ama inanmıyorum hiçbirine..

Çevrimdışı heads

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : Temmuz 24, 2012, 03:29:20 ös »

Arkadasım saçmalama ya.Her belirtinin hivle ne alakası var.Dünyada milyonlarca çeşit hastalık var kendinde belirti arama.,

Kardeş galiba nadir vakayım... Benim işim bitmiş..Bu kadar şey normal deil.. 9 Test var 6 sı combo ama inanmıyorum hiçbirine..

Kardeşim git hayatını yaşa ya.

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #6 : Temmuz 24, 2012, 03:31:37 ös »

Kardeşim git hayatını yaşa ya.

Hayatmı kaldı dostum bizde.. Muhtemelen az bi hayatımız kaldı.. Naapcam bilmiyorum..

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #7 : Temmuz 24, 2012, 05:04:42 ös »
gulyabani toparlamıştın noldu sana???
Bu Hikayede Pozitif Olan Tek Şey HIV...

Çevrimdışı Pasha

• Aktif Üye
  • **
  • Korkma - Korun!!!
« Yanıtla #8 : Temmuz 24, 2012, 05:37:41 ös »
Tedavi ol.. Bak biz tedavi oluyoruz ve çok rahatız.. Bize uygun tedaviyi doktorumuz söyledi biz de ona uyduk ve devam ediyoruz. Sen de tam teşekküllü bir hastanede bütün tetkiklerini yaptır, doktoruna göster o ne derse dediğini yap. Yine tatmin olmazsan Tıp Fakülteleri öğrenci alıyor. Oku doktor ol ve kendini kendin değerlendir. Buna zamanın olacak merak etme...
"Sanırım Gidiciyim" başlığın buradaki hiç bir HIV+ arkadaşımızın kullandığı başlık değil. Moralleri yıkan bir başlık.. Empati biraz!!!!
Hangimiz HIV + Ne Farkeder?

Çevrimdışı atmosfer

• Yeni üye
  • *
  • yokmuş gibi davran,yoket...
« Yanıtla #9 : Temmuz 24, 2012, 07:20:11 ös »
BU TARZ ARKADALARI BURADA İSTEMİYORUZ...ÖLECEKSEN GİT BAŞKA BİRYERDE ÖL VEYA FEVERAN ET...

LÜTFEN ARKADAŞIN ÜYELİĞİNİ İPTAL EDİP İGNORE EDERMİSİNİZ....

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #10 : Temmuz 24, 2012, 07:39:38 ös »
Arkadaslar sizlere hak veriyorum ama kotu bir psikoloji yasiyor olmali su anda...
Biraz anlayisli olmaliyiz bence...

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #11 : Temmuz 24, 2012, 09:24:08 ös »
Arkadaşlar çok özür dilerim. Pozitif arkadaşlara saygım sonsuz tekrar özür dilerim düşüncesizlik ettiysem...

İsterseniz banlayın ama gerçekten belirsizlik çok kötü birşey tanı alsaydım 1 ay sonra toparlanırdım belki ama böylesi çok zor.. Tonlarca belirti sonuç negatif..Ayrıca bazı belirtiler eşimdede var. Neyapcam bilmiyorum..

Hepinizi çok seviyorum.. Tekrar özürdilerim..

Çevrimdışı atmosfer

• Yeni üye
  • *
  • yokmuş gibi davran,yoket...
« Yanıtla #12 : Temmuz 24, 2012, 11:29:01 ös »
ELBETTE FARKLI BIYOLOJILERE SAHİP OLDUĞUMUZ GİBİ FARKLI PSİKOLOJIKLEREDE SAHİBİZ....FAKAT ANLAYAMADIĞIM VE ANLAMLANDIRAMAĞIM DEFALARCA NEGATİF SONUÇ ALMIŞ OLMANA RAĞMEN HALA EELİYOR OLMAN VE BU SÜREÇTE HAKLI OLARAK BOZULAN PSİKOLOJINLE BURADA PAMUK İPLİĞİYLE TUTAN HAYAT BAĞLARINA KESİK ATIYOR OLMAN!!!

BU DURUMU BURADA BAĞIRA BAĞIRA EN OLUMSUZ TAVRINLA PAYLAŞMAKTANSA,DEFALARCA NEGATİF SONUÇ ALMNA RAĞMEN EŞELEMEKTENSE,RUHSAL MANADA RAHATLAMAN ADINA YARDIM ALMAN ÇOK DAHA MANTIKLI DEĞİLMİ???

İNSANLAR SADECE HİV DEN ÖLMÜYORLAR,O KADAR FARKLI ÖLÜM ŞEKİLLERİ VARKİ!!!

HAYIRLISINI İSTEYİP SAKİN,TEMKİNLİ VE OLGUN OLMAK GEREKİYOR...KİMSE DÜNYAYA KAZIK ÇAKMAYA GELMEDİ...

TEDAVİ OLUYORUZ VE ÇOK SAĞLIKLIYIZ

LÜTFEN ARTIK EŞELEME.....

papatya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Temmuz 25, 2012, 12:33:34 öö »
gulyabanı arkadasım uzulme,bukadar,bosver gıdersen kurtulursun belkı bu hayattan... ;D SANA SOYLE BIR ORNEK VEREYIM,SEN DE BELIRTILER VARKEN BU KADAR PANIKLIYOSUN YAA,DUSUNSENE KOLU BACAGI OLMAYANLAR GOREMEYENLER ISITEMEYENLER NE YAPSIN?ONLARDA INSAN DEGILMI?BAK ONLAR ICIN HAYAT DEVAM EDIYORSA SENIN ICIN HAYLI HAYLI DEVAM ETMELI...SANMIYORUM SENDE HERHANGI BI HASTALIK OLDUGUNU,VARSADA GUCLU OLMAYI OGRECEKSIN...

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #14 : Temmuz 25, 2012, 08:34:56 öö »
Papatya korkmuyorum hiçbişeydende belirsizlik malesef bu hale getiriyıor insanı varsa vardır yoksa yoktur... Gerçekten bunalttı beni bu süreç..

papatya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Temmuz 25, 2012, 11:24:38 öö »
haklısın gulyabanı belırsızlık cok kotu  :( belkı bısey cıksa bu kadar uzulmeyeceksın,ama ya boyle bıseyım varmı yokmu sorusu kafanı yıyıp bıtırıyor,rabbım kımseye belırsızlık yasatmasın..sana bol bol dua edecegım,rabbım tez zamanda senı refaha cıkarsın..uzme tatlı canını,gececek bu gunler..bana guven ınan...

Çevrimdışı gulyabani

• Aktif Üye
  • **
« Yanıtla #16 : Temmuz 31, 2012, 02:28:31 ös »
Arkadaşlar haftasonu doktora gittim.. Bir poşet ilaçla geri döndüm... Tomografi çekti doktor.. Sünisler azmışş bu sebeple kanama olabilir dedi. İlaçları kullanıyorum 3 gündür daha iyiyim sanırım..

Hepinizi çok seviyorum..

Çevrimiçi Gölge

• ADMİN
  • Administrator
  • AIDS Durdur!
« Yanıtla #17 : Temmuz 31, 2012, 06:24:14 ös »
Gecmis olsun dostum bak uzuldugune degmedi...

Hiv ve Aids

« Yanıtla #17 : Temmuz 31, 2012, 06:24:14 ös »